ارز دیجیتال منچستر یونایتد

همه چیز درباره ارز دیجیتال منچستر یونایتد

ارز دیجیتال منچستر یونایتد

توکن‌های هواداری مانند سایر ارزهای رمزپایه برای دریافت “کالاها” دیگر مانند تجربه های VIP، کالاهای اختصاصی، بلیط و غیره رد و بدل کرد.

توکن هواداری چیست؟

توکن‌های هواداری دارایی‌های دیجیتالی هستند که نشان دهنده مالکیت شما از حق رأی دادن است و به شما این امکان را می دهند که بتوانید پاداش‌ها و تجربیات منحصر به فردی را در باشگاه مورد علاقه‌تان کسب کنید. توکن‌های هواداری قابل تعویض هستند، به این معنی که میتوان آنها را مانند سایر ارزهای رمزپایه برای دریافت “کالاها” دیگر مانند تجربه های VIP، کالاهای اختصاصی، بلیط و غیره رد و بدل کرد.

توکن هواداری منچستر یونایتد (MUFC) چیست؟

MUFC یک توکن ERC20 است و دارای دو کاربرد اصلی می‌باشد. مورد اول، ویژگی حکومتی است. به این معنا که صاحبان توکن‌های MUFC دارای کلیدهای عضویت هستند و بر تصمیمات MU تأثیر می‌گذارند. مورد دوم ،دریافت پول نقد، تخفیف در بلیط مسابقات و استخراج NFT های ویژه است.

Socios.com چیست؟

Socios.com نخستین پلتفرم پاداش و رای‌دهی طرفداران می‌باشد که به نهادهای ورزشی کمک می کند که به تحول دیجیتال از راه فناوری بلاک چین دست پیدا کند. نیرو محرکه‌‌ی پلتفرم سوسیوس (که به ایتالیایی سوچیوس خوانده میشود) توکن چیلیز است.

علت همکاری باشگاه‌ها با Socios.com

Socios.com در حال ساخت یک جامعه ی جهانی از طرفداران دنیای ورزش می باشد. چنین طرفدارانی به خاطر علاقه شان به بازی ها و مهمتر از آن به خاطر علاقه به تیمشان با یکدیگر متحد شده اند.
پلتفرم سوسیوس با استفاده از فناوری های نوآورانه ای نظیر بلاک چین در حال ساخت یک ارتباط نزدیک تر بین طرفداران و باشگاه ها به وسیله ی بهبود بخشیدن راه هایی که آن ها با یکدیگر در ارتباط اند، می باشد.
به لطف Socios.com ، طرفداران و حامیان یک باشگاه اکنون قادر هستند که بر تصمیمات آن باشگاه مستقیماً تاثیر بگذارند. به وسیله‌ی Socios.com ، آن ها می‌توانند در مسائلی نظیر انتخاب طراحی کالاهای تجاری، پرچم های درون بازی، انتخاب نام یک زمین تمرین یا حتی انتخاب آهنگ یا شعارهای پیروزی مدنظر خود را به وسیله‌ی رأی هایی که می‌دهند، بیان کنند و باشگاه ها به تصمیم دارندگان توکن طرفداران فارغ از اینکه تصمیم چیست یا چه تبعاتی برای آن ها به همراه دارد، احترام می‌گذارند. علاوه‌بر قدرت تصمیم‌گیری، طرفداران و دارندگان توکن های طرفداران پاداش نیز دریافت می‌کنند.
Socios.com در حال ساخت یک جامعه ی جهانی از طرفداران دنیای ورزش می باشد.

همکاری باشگاه‌ Socios.com

برخی از توکن‌های هواداری که با استفاده از توکن چیلیز ایجاد شده اند را می‌توان به شرح زیر نام برد:

 • توکن هواداری پاریس‌سن‌ژرمن PSG
 • توکن هواداری بارسلونا BAR
 • توکن هواداری آث میلان ACM
 • توکن هواداری منچسترسیتی CITY
 • توکن هواداری منچستر یونایتد MUFC
 • توکن هواداری باشگاه آس رم ASR
 • توکن هواداری باشگاه یوونتوس JUV
 • توکن هواداری باشگاه اتلتیکو مادرید ATM

استاندارد توکن چیلیز

توکن های چیلیز (CHZ) جزء توکن های ERC-20 می باشد که بر روی شبکه ی اصلی اتریوم قرار دارد. تمامی توکن های هواداران در بلاک چین چیلیز و با استفاده از CHZ ساخته شده اند و در فرایند رای دهی نقش توکن های کاربردی را ایفا می کنند. گفتنی است که فرایند رای دهی در اصل مجموعه ای از قراردادهای هوشمند است که طی فرایند به اجرا در می آیند. فن توکن ها (Fan tokens) نیز همانند توکن چیلیز محدود می باشد.

توکن هواداری چگونه کار می‌کند؟

چیلیز ($CHZ) یک رمزارز با استاندارد ERC20 در بلاکچین اتریوم است که به عنوان ارز دیجیتال برای پلتفرم chiliZ و Socios.com عمل می کند. در راه اندازی پلتفرم خود، در کنار سایر فعالیت‌های بلاکچین ورزشی، دسته جدیدی از توکن‌ها یا همان توکن‌های هواداری به نام Fan Token ایجاد شده است.
هنگامی که روی پلتفرم Socios.com  مسلط شدید، می‌توانید از قابلیت Fen Token Offering (FTO) استفاده کنید. طرفداران برای خرید Fan Tokens باید ارز دیجیتال چیلیز CHZ را از طریق صرافی ارزهای دیجیتال خریداری کنند. این توکن‌ها که مخصوص یک تیم یا باشگاه است یک دارایی دیجیتالی محدود است که امکان حق رای و حق عضویت را برای هواداران در آن باشگاه فراهم می‌کند.

خرید ارز دیجیتال

کیف پول‌های توکن هواداری منچستر یونایتد (MUFC)

توکن هواداری MUFC براساس استانداردERC20  و بر روی پلتفرم اتریوم ساخته شده است. بنابراین می‌توانید آن را در کیف پول‌های مطرح به شرح زیر نگهداری کنید:

 • کیف پول کوینومی
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول اتمیک
 • کیف پول سخت افزاری لجر

قیمت توکن هواداری منچستر یونایتد (MUFC)

قیمت توکن هواداری منچستر یونایتد (MUFC) در حال حاضر 1.00 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 22.628 دلار است. قیمت MUFC در 24 ساعت گذشته 0.01 درصد افزایش یافته است. این توکن از نظر ارزش بازار، در حال حاضر در بخش اتریوم (ERC20) دارای رتبه 2287 و در بخش سکه‌های DeFi در رتبه 260 قرار دارد.
قیمت توکن هواداری منچستر یونایتد (MUFC) در 8 آگوست 2021، به بالاترین قیمت خود رسید و با نرخ 1.63 دلار معامله شد. پیش‌بینی قیمت توکن هواداری منچستر یونایتد (MUFC) در حال حاضر صعودی است.

صرافی ارز دیجیتال افراتتر به عنوان همراه شما در دنیای ارزهای رمزنگاری شده آمادگی دارد جهت ورود شما به دنیای استخراج رمز ارز بهترین دستگاه‌های ماینر خانگی رو به شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.