بیت‌کوین کش

قیمت بیت کوین کش

همه چیز درباره بیت کوین کش

بیت کوین کش یک ارز رمزنگاری شده است که در آگوست 2017 ، از طریق انشعاب بیت کوین ایجاد شده است.

آشنایی با بیت کوین کش

همانطور که توسط ساتوشی ناکاموتو ، مخترع بیت کوین پیشنهاد شد ، بیت کوین یک ارز رمزنگاری همتا به همتا بود که برای معاملات روزانه استفاده می شد. در طول سالها ، با توجه به محبوبیت اصلی و افزایش قیمت آن ، بیت کوین به جای یک ارز به یک وسیله سرمایه گذاری تبدیل شد. بلاک چین آن مشکلات گسترش پذیری را شاهد بود زیرا نمی توانست تعداد معاملات را افزایش دهد. زمان تأیید و هزینه تراکنش در بلاک چین بیت کوین افزایش یافت. این عمدتا به دلیل محدودیت اندازه بلوک 1 مگابایت برای بیت کوین بود. معاملات در صف ایستاده و منتظر تأیید هستند ، زیرا بلوک ها نمی توانند افزایش حجم معاملات را کنترل کنند.پس قیمت بیت کوین کش از قیمت بیت کوین به مراتب پایین تر است.

تفاوت بیت کوین کش با بیت کوین

بیت کوین کش پیشنهاد می کند که وضعیت را با افزایش حجم بلوک ها بین 8 مگابایت تا 32 مگابایت برطرف کرده و در نتیجه پردازش تراکنش های بیشتر در هر بلوک را امکان پذیر کند. میانگین تعداد معاملات در هر بلاک در بیت کوین در زمان پیشنهاد بیت کوین بین 1000 تا 1.500.4 بود. تعداد تراکنش های بلاک چین بیت کوین کش در طول یک تست در سپتامبر 2018 به 25000 در هر بلوک افزایش یافت. برای آگاهی از قیمت بیت کوین کش به افرا تتر بروید
بیت کوین کش از نظر دیگر با بیت کوین تفاوت دارد زیرا از Segregated Witness (SegWit) استفاده نمی کند ، راه حل دیگری که برای انجام تراکنش های بیشتر در هر بلوک پیشنهاد شده است. SegWit فقط اطلاعات یا فراداده مربوط به تراکنش در یک بلوک را حفظ می کند. به طور معمول ، تمام جزئیات مربوط به یک تراکنش در یک بلوک ذخیره می شود.

صرافی ارز دیجیتال

شباهت بین کوین و بیت کوین کش و تاثیر آن بر قیمت بیت کوین کش

تفاوت های ایدئولوژیکی و اندازه بلوک ها جدا از هم ، چندین شباهت بین بیت کوین و بیت کوین کش وجود دارد. هر دو از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) برای استخراج سکه های جدید استفاده می کنند. آنها همچنین خدمات Bitmain ، بزرگترین ماینر ارز دیجیتال جهان را به اشتراک می گذارند. عرضه بیت کوین کش 21 میلیون دلار است ، همان رقم بیت کوین. بیت کوین کش نیز با استفاده از الگوریتم دشواری ماینینگ – که از نظر فنی به عنوان دشواری اضطراری (EDA) شناخته می شود – که هر بلوک 2016 یا تقریباً هر دو را تنظیم می کند ، شروع به کار کرد.

بیت‌کوین کش

تاریخچه بیت کوین کش

در سال 2010 ، اندازه متوسط ​​یک بلاک در بلاک چین بیت کوین کمتر از 100 کیلوبایت بود و هزینه متوسط ​​برای یک تراکنش تنها چند سنت بود. این امر بلاک چین را در برابر حملاتی که کاملاً متشکل از تراکنش های ارزان قیمت است ، آسیب پذیر می کند که می تواند سیستم آن را فلج کند.
برای جلوگیری از چنین وضعیتی ، اندازه یک بلاک در بلاک چین بیت کوین به 1 مگابایت محدود شد . هر بلاک هر 10 دقیقه ایجاد می شود و فاصله و زمان بین تراکنش های پی در پی را فراهم می کند. محدودیت در اندازه و زمان مورد نیاز برای ایجاد یک بلاک ، لایه دیگری از امنیت را بر روی بلاک چین بیت کوین افزود. که این امر باعث افزایش قیمت بیت کوین کش شد

مشکلات بیت کوین

پیش از آنکه به قیمت بیت کوین کش بپردازیم ابتدا به مشکلات بیت کوین آگاه شویم.اما زمانی که بیت کوین به دلیل آگاهی بیشتر در مورد پتانسیل و پیشرفت پلتفرم خود ، محبوبیت اصلی را به دست آورد ، مانع این اقدامات شد. میانگین اندازه یک بلاک تا ژانویه 2015 به 600K افزایش یافته بود. تعداد تراکنش های استفاده شده از بیت کوین افزایش یافت و باعث افزایش تراکنش های تأیید نشده شد. زمان متوسط ​​برای تأیید تراکنش نیز به سمت بالا حرکت کرد. به همین ترتیب ، هزینه تأیید تراکنش نیز افزایش یافت و استحکام بیت کوین را تضعیف کرد به عنوان یک رقیب برای سیستم های پردازش کارت اعتباری گران قیمت. (هزینه معاملات در بلاک چین بیت کوین توسط کاربران مشخص می شود. ماینرها معمولاً برای به حداکثر رساندن سود ، معاملات با هزینه های بالاتر را به جلو می رسانند.)

راه حل بیت کوین

دو راه حل برای حل مشکل توسط توسعه دهندگان ارائه شد: افزایش متوسط ​​اندازه بلوک یا حذف بخشهای خاصی از معامله برای قرار دادن داده های بیشتر در بلاک چین. تیم Bitcoin Core ، که مسئول توسعه و نگهداری الگوریتم قدرت بیت کوین است ، پیشنهاد افزایش اندازه بلوک را مسدود کرد. در همین حال ، یک سکه جدید با اندازه بلوک انعطاف پذیر ایجاد شد. اما این سکه جدید که بیت کوین نامحدود نام داشت ، هک شد و برای به دست آوردن جاذبه های سخت تلاش کرد و این امر باعث تردید در مورد ماندگاری آن به عنوان ارز برای معاملات روزانه شد.برای اطلاع از قیمت بیت کوین کش و خرید آن به افرا تتر بروید.پس

مقبولیت بیت کوین کش و قیمت بیت کوین کش

اولین پیشنهاد همچنین واکنش های تند و متنوعی را از سوی جامعه بیت کوین در پی داشت. بيتمين ، ماینر ماینینگ ، حمايت از پياده سازي Segwit در بلوك ها را داشت ، زيرا بر فروش ماینر AsicBoost آن تاثير مي گذارد. این دستگاه دارای یک فناوری استخراج اختراع شده بود که یک “میانبر” برای ماینرها ایجاد هش برای استخراج رمزنگاری با استفاده از انرژی کمتر ارائه می داد . با این حال ، Segwit استخراج بیت کوین با استفاده از دستگاه را گران تر می کند زیرا تغییر ترتیب معاملات را دشوار می کند.اوایل کار بیت کوین کش قیمت بیت کوین کش پایین آمد
در بحبوحه جنگ لفظی و خروج از موقعیت ماینرها و سایر ذینفعان در جامعه ارزهای دیجیتال ، بیت کوین کش در آگوست 2017 راه اندازی شد. قیمت بیت کوین کش در صرافی های ارزهای رمزپایه با قیمت چشمگیر 900 دلار وارد بازار شد. عمده مبادلات ارزهای رمزنگاری شده مانند Coinbase و itBit بیت کوین کش را تحریم کردند و آن را در صرافی های خود ذکر نکردند. و همین امر نیز باعث نزول قیمت بیت کوین کش شد.

بیت‌کوین کش

پشتیبانی از بیت کوین کش و رشد قیمت بیت کوین کش

اما از Bitmain ، بزرگترین پلتفرم استخراج ارزهای رمزنگاری شده در جهان ، پشتیبانی حیاتی دریافت کرد. این امر زمانی که بیت کوین کش راه اندازی شد ، عرضه سکه را برای مبادلات ارزهای رمزپایه تضمین کرد. در اوج شکوفایی ارز دیجیتال ، قیمت بیت کوین کش در دسامبر 2017 به 4 هزار و 91 دلار رسید .که قیمت بیت‌کوین کش را خیره کننده کرده بود
به طرز متناقضی ، بیت کوین کش خود را بیش از یک سال بعد به دلیلی که از بیت کوین جدا شد ، تحت انشعاب قرار گرفت. در نوامبر 2018 ، Bitcoin Cash به Bitcoin Cash ABC و Bitcoin Cash SV (Satoshi Vision) تقسیم شد. این بار اختلاف نظر به دلیل بروزرسانی پروتکل پیشنهادی بود که استفاده از قراردادهای هوشمند را بر روی بلاک چین بیت کوین قرار می داد و متوسط ​​اندازه بلوک را افزایش می داد.

افزایش قیمت بیت کوین کش

بیت کوین کش SV توسط کریگ رایت هدایت می شود که ادعا می کند ناکاموتو اصلی است. او استفاده از قراردادهای هوشمند در بستری را که برای معاملات پرداخت در نظر گرفته شده بود ، رد کرد. به دلیل فورک شدن وجوه بیشتری به اکوسیستم ارزهای رمزنگاری وارد شده و تعداد سکه های در دسترس سرمایه گذاران چندین برابر شده است. از زمان راه اندازی ، هر دو ارز رمزنگاری شده در صرافی های ارز دیجیتال ارزش های قابل توجهی کسب کرده اند و قیمت بیت کوین کش دستخوش تغییر شد.

خرید ارز دیجیتال

نگرانی در مورد بیت کوین کش

بیت کوین کش نسبت به نسخه قبلی خود چندین بهبود را قول داد. اما هنوز به این وعده ها عمل نکرده است.
مهمترین مورد مربوط به اندازه بلوک است. اندازه متوسط ​​بلوکهای استخراج شده در بلاک چین بیت کوین کش بسیار کوچکتر از بلاک چین بیت کوین است. هزینه های معاملات برای بیت کوین نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و آن را تبدیل به یک رقیب ماندگار برای بیت کوین کش برای استفاده روزانه می کند. که این امر نیز در قیمت فعلی بیت کوین کش تاثیر زیادی داشته.
سایر ارزهای رمزنگاری که مشتاق آرزوهای مشابه تبدیل شدن به یک رسانه برای معاملات روزانه هستند ، مشکلات دیگری را به بلندپروازی های اصلی بیت کوین کش اضافه کرده است. آنها پروژه ها و مشارکت هایی را با سازمان ها و دولت ها در داخل و خارج انجام داده اند. به عنوان مثال ، Litecoin اعلام کرد که با سازمان دهندگان رویداد و انجمن های حرفه ای مشارکت کرده است ، و دیگران ، مانند Dash ، ادعا می کنند که قبلاً در اقتصادهای مشکل دار مانند ونزوئلا مورد توجه قرار گرفته اند ، اگرچه چنین ادعاهایی مورد مناقشه است. برای دانستن لحظه‌ای قیمت بیت کوین کش و خرید و فروش آن به افرا تتر مراجعه نمایید.
در حالی که جدایی آن از بیت کوین نسبتاً مشهور بود ، بیت کوین کش عمدتا در خارج از جامعه رمزنگاری ناشناخته است و همین باعث می‌شود که قیمت بیت کوین کش قیمت معقولی باشد و هنوز اطلاعیه های مهمی در مورد پذیرش آن منتشر نکرده است. بر اساس سطوح تراکنش در بلاک چین ، بیت کوین همچنان برتری قابل توجهی نسبت به رقبا دارد.

برای آگاهی از قیمت بیت کوین کش و خرید بیت کوین کش به صرافی آنلاین افرا تتر مراجعه فرمایید.