خرید تتر

خرید تتر ارزان بدون احراز هویت در ایران

چگونه تتر ارزان و بدون احراز هویت بخریم؟

شما می خواهید وارد رمزنگاری شوید. شما همه داستانهای موفقیت را شنیده اید – افرادی که میلیون ها دلار پول می گیرند با افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین. یا شاید دوستانی داشته باشید که با استخراج ارزهای رمزنگاری شده درآمد ثابتی کسب می کنند.
اما شاید شما به دنبال اجتناب از نوسانات در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده هستید. اگر چنین است ، ممکن است بخواهید نحوه خرید USDT ، یک دارایی رمزنگاری شده که ارزش دلار آمریکا را منعکس می کند ، بدانید. هر USDT با 1 دلار قابل بازخرید است. این بدان معناست که می توانید ثبات پول های دولتی را با کارآمدی ارزهای رمزنگاری شده به دست آورید.
اگر با USDT معامله می کنید (برخلاف دلار آمریکا) ، هزینه معاملات و تاخیرهایی را که بر روند تجارت شما در بازار رمزنگاری تأثیر منفی می گذارد ، ندارید. شما می توانید USDT را در بیشتر صرافی های رمزنگاری خریداری کنید. یک حساب در صرافی ایجاد کنید ، دارایی رمزنگاری تتر (USDT) را خریداری کرده و آن را به کیف پول رمزنگاری شده خود منتقل کنید. در ادامه شما را در خرید تتر ارزان بدون احراز هویت در ایران راهنمایی خواهیم کرد.

تتر چیست؟

تتر یک بستر بلاک چین است که استیبل کوین ارائه می دهد. استیبل کوین دارایی های مبتنی بر بلاک چین هستند که با قیمت پول دولت (که به ارزهای فیات نیز معروف است) مرتبط هستند. امروز ، تتر از چهار سکه ثابت پشتیبانی می کند: دلار آمریکا (USDT) ، یوان چین (CNHT) ، و یورو (EURT) ، و همچنین پشتیبان یک استیبل کوین (یا ارز پایدار) 1 اونس از طلاست (XAUT). از سال 2020 ، USDT بزرگترین و پرکاربردترین استیبل کوین باقی مانده است.
هر توکن USDT به ازای یک دلار آمریکا قابل بازخرید است که تحت کنترل تتر قرار دارد. گفته می شود که ارزش کل USDT برابر با ذخایری است که تتر در اختیار دارد. در مورد توانایی تتر در حمایت از استیبل کوین اختلاف نظرهایی وجود دارد. در ژانویه 2018 ، حسابرسی لازم برای اطمینان از حفظ ذخایر در دنیای واقعی هرگز انجام نشد. از آن زمان ، نگرانی ها در مورد این که آیا این شرکت دارای ذخایر کافی برای پشتوانه سکه است ، ظاهر شده است.
هنگامی که یک USDT به تازگی ضرب و منتشر شده است ، می توان آن را مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده انتقال ، ذخیره و هزینه کرد. اگر با USDT معامله می کنید (برخلاف دلار آمریکا) ، هزینه معاملات و تاخیرهایی را که بر روند تجارت شما در بازار رمزنگاری تأثیر منفی می گذارد ، ندارید.

خرید تتر

تتر یک استیبل کوین است

تتر متعلق به نوعی ارز رمزنگاری شده به نام استیبل کوین است که هدف آن ثابت نگه داشتن ارزش ارزهای رمزنگاری شده است ، در مقابل نوسانات گسترده ای که در قیمت سایر ارزهای رمزنگاری شده محبوب مانند بیت کوین و اتریوم مشاهده شده است. نظریه این است که این ثبات اجازه می دهد تا از آن به عنوان وسیله مبادله و شیوه ذخیره ارزش استفاده شود ، به جای اینکه به عنوان وسیله سرمایه گذاری سوداگری مورد استفاده قرار گیرد.

تتر

از تتر برای چه کاری استفاده می شود؟

Tether برای سرمایه گذاران رمزنگاری مفید است زیرا راهی برای جلوگیری از نوسانات شدید سایر ارزهای رمزنگاری شده ارائه می دهد. علاوه بر این ، اگر با USDT معامله می کنید (برخلاف دلار آمریکا) ، هزینه تراکنش و تاخیرهایی را که بر روند تجارت شما در بازار رمزنگاری تأثیر منفی می گذارد ، ندارید.
استیبل کوین ها مانند تتر یک کلاس در حال ظهور از دارایی های رمزنگاری هستند که در خارج از دنیای تجارت ، از جمله در بخش هایی مانند پرداخت های مرزی سنتی ، مورد استفاده قرار می گیرند.

از کجا می توانید تتر (USDT) بخرید؟

USDT را می توان در بیشتر صرافی های رمزنگاری خریداری کرد. شما باید صرافی را انتخاب کنید که در حوزه قضایی شما فعالیت می کند و اتر را معامله می کند. سپس باید یک حساب کاربری در بستر مبادله ایجاد کنید. مطمئن شوید که تکالیف خود را انجام می دهید و یک پلت فرم مبادله قابل اعتماد انتخاب می کنید. این نه تنها به شما در جلوگیری از کلاهبرداران کمک می کند ، بلکه هزینه های پنهان و نرخ های کمیسیون بالا را نیز در بر می گیرد. این کار را افرا تتر برای شما انجام می دهد.

برای اطلاع از جزئیات چگونگی تهیه کیف پول دیجیتال و خرید تتر بدون احراز هویت و با خیالی راحت و آسوده از تضمین سود با کارشناسان ما در سایت افراتتر در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.