چین لینک

قیمت چین لینک

همه چیز درباره‌ی قیمت چین لینک ؟

بلاک چین از زمان راه اندازی بیت کوین ، اولین ارز رمزنگاری شده ، که در سال 2010 راه اندازی شد ، شاهد افزایش محبوبیت چشمگیری بوده است. بلاک چین دارای مزایای متعددی از جمله عدم تمرکز و امنیت است. تقاضا برای ارز غیر متمرکز باعث محبوبیت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان ، موجب افزایش قیمت این رمز ارزها همچون قیمت چین لینک شده است.
اما بلاک چین محدودیت هایی دارد. این سیستم ها ذاتاً از بقیه جهان بسته شده اند ، که برای امنیت و یکپارچگی خوب است ، اما همچنین داده های ورودی را که می توانند بپذیرند محدود می کند.
بنابراین ، نیاز به نوعی پل وجود دارد که بتواند به این سیستم ها کمک کند تا ببینند در جهان خارج چه اتفاقی می افتد. اما برای کارکرد سیستم ، ورودی نمی تواند از یک منبع واحد باشد. چرا؟ زیرا در این صورت بر یک منبع متمرکز داده تکیه می کند که برخلاف ماهیت بلاک چین است.
این همان مشکلی است که چین لینک می تواند به حل آن کمک کند ، همانطور که خواهیم فهمید.

چین لینک چیست؟

چین لینک یک شبکه اوراکل غیر متمرکز است که آماده است نقش مهمی در اجرای فناوری های بلاک چین در دنیای واقعی ایفا کند. هدف این شبکه ارائه ورودی بر روی انواع منابع خارجی داده است. اگرچه بلاک چین در کارهایی که انجام می دهد عالی است – ارائه یک دفتر غیرمتمرکز و مطمئن برای معاملات دیجیتالی – اما در گرفتن اطلاعات برای اتفاقاتی که در خارج از بلاک چین رخ می دهد چندان عالی نیست. بسیاری از نیروهای “خارج از زنجیره” وجود دارند که بر بازارها تأثیر می گذارند ، از جمله ارزهای فیات ، کارت های اعتباری و حتی نمرات آب و هوا و ورزش. به عنوان یک اوراکل غیرمتمرکز ، چین لینک می تواند اطلاعاتی را به عنوان قراردادهای هوشمند ارائه دهد.
این قراردادهای هوشمند به سیستم کمک می کند تا به طیف وسیعی از ورودی ها پاسخ دهد (اگر X ، Y را انجام دهید). بیت کوین و بلاک چین مربوطه به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده تنها می توانند محدوده کوچکی از این ورودی را پردازش کنند. اما بلاک چین های جدیدتر ، مانند اتریوم ، طیف وسیع تری دارند. این شامل پشتیبانی از قراردادهای هوشمند قابل برنامه ریزی است و این مسئله قیمت چین لینک را دستخوش تغییر می کند.
با توجه به این نکته ، خرید چین لینک در بلاک چین اتریوم در سال 2019 آغاز شد ، اما به نظر می رسد که آن را آگنوستیک می دانند. بنابراین ، می تواند با بلاک چین های دیگر نیز کار کند. قراردادهای هوشمند توافق نامه های از پیش تعیین شده ای در بلاک چین هستند که اطلاعات را ارزیابی می کنند و در صورت برآورده شدن شرایط خاصی به طور خودکار اجرا می شوند.
جمع آوری سرمایه جمعی مثال خوبی است: اگر مقدار مشخصی از اتر در یک تاریخ معین به یک قرارداد هوشمند واریز شود ، سپس پرداخت به جمع آوری کمک های مالی منتقل می شود – در غیر این صورت ، پرداخت به اهداکنندگان بازگردانده می شود. از آنجا که قراردادهای هوشمند بر روی بلاک چین وجود دارد ، آنها غیرقابل تغییر هستند (قابل تغییر نیستند) و قابل تأیید هستند (همه می توانند آنها را ببینند) ، و سطح بالایی از اعتماد را در بین طرفین تضمین می کند که آنها پارامترهای اعلام شده از توافقنامه را به طور دقیق منعکس می کنند و تنها در صورت رعایت این پارامترها اجرا می شوند.

چین لینک

خرید چین لینک چگونه انجام می گیرد؟

خرید چین لینک نسبتاً آسان است. آنها یک ارز رمزنگاری شده محبوب هستند و در اکثر صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Coinbase ، Gemini ، Kraken و Binance فهرست شده اند. شما می توانید ارز رمزنگاری شده ای را که قبلاً در اختیار دارید با توکن های LINK مبادله کنید ، یا می توانید از طریق کارگزاری با استفاده از ارز فیات ، مانند USD ، پول پرداخت کنید. بسیاری از مبادلات به شما امکان می دهند از یک کارت اعتباری یا نقدی برای واریز وجوه استفاده کنید. با این حال طبعاً ما پیشنهاد می کنیم که برای خرید چین لینک و اطلاع از قیمت چین لینک با کارشناسان ما تماس بگیرید.
در حالی که می توانید خرید چین لینک خود را مستقیماً در صرافی ارزهای رمزنگاری شده انجام دهید ، اما ممکن است امن ترین مکان برای ذخیره سازی نباشد. بسیار توصیه می شود که یک کیف پول رمزنگاری دیجیتال خریداری کنید ، که می تواند همه ارزهای رمزنگاری شده شما ، از جمله LINK را در خود جای دهد.
با این حال ، کیف پول های رمزنگاری بدون خطرات خود نیستند. از آنجا که آنها با رمزهای عبور یا کدهای منحصر به فرد قفل شده اند ، در صورت فراموش کردن نحوه دسترسی به کیف پول ، ممکن است دسترسی به آنها را از دست بدهید. اطمینان حاصل کنید که کدهای دسترسی خود را در جایی کپی کنید تا مطمئن شوید این اتفاق نمی افتد. برای فروش و خرید چین لینک می توانید به سایت ما ، افرا تتر، مراجعه کنید.

صرافی ارز دیجیتال

تاریخ چین لینک

چین لینک در سال 2014 ایجاد شد ، هرچند تا سال 2017 راه اندازی نشد. بنیانگذار آن سرگئی نظروف ، کارآفرین 32 ساله است که حضور عمده ای در بازار رمزنگاری دارد. در ابتدا ، شبکه چین لینک به عنوان یک سیستم اوراکل متمرکز طراحی شده بود که می تواند اطلاعات ورودی را تأیید کند. با این حال ، از آن زمان به بعد تبدیل شده است: یک شبکه اوراکل غیر متمرکز که با قراردادهای هوشمند جفت می شود تا تراکنش های امن را با استفاده از منابع داده خارجی و API ها انجام دهد.
شبکه چین لینک یک سیستم نسبتاً باز است. در واقع ، هرکسی می تواند به آن بپیوندد ، داده ها را در اختیار شبکه قرار دهد یا با مشارکت در کار با گره ها و معجزه های وابسته به آن ، مشاغل چین لینک را تکمیل کند. این اپراتورها با توکن های LINK ، که ارز داخلی شبکه فروش و خرید چین لینک است ، پرداخت می شوند. اپراتورها همچنین می توانند هنگام سرویس قراردادهای هوشمند ، نشانه های LINK را به عنوان راهی برای پرداخت بیشتر پرداخت کنند.

تاریخ قیمت چین لینک

هنگامی که توکن های لینکِ (LINK) چین لینک برای اولین بار در سال 2017 وارد بازار شدند ، قیمت چین لینک تقریبا 1 دلار بود. همچنین ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز بسیار پایین بود.
قیمت چین لینک برای مدتی به همین شکل باقی ماند و تا اواسط سال 2019 ، که خرید چین لینک سرسام آور شد و قیمت چین لینک افزایش یافت ، کمتر از یک دلار در هر توکن معامله شد و معامله آن بین 1 تا 4 دلار در هر توکن آغاز شد. با این حال ، در نیمه دوم سال 2020 ، قیمت چین لینک حتی بیش از 14 دلار افزایش قیمت پیدا کرد. در فوریه 2021 ، قیمت چین لینک به بالاترین حد خود رسید و هر بار خرید چین لینک 37 دلار خرج بر می داشت.
در حالی که مطمئناً این یک جهش گسترده در قیمت است ، ارزهای رمزنگاری شده در آن زمان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. مهم است که به خاطر داشته باشید که در حالی که می توانید توکن های LINK را به عنوان دارایی نگه دارید ، اما آنها همچنین راهی برای پرداخت هزینه قراردادهای هوشمند در شبکه چین لینک هستند. برای اطلاع از ریزِ قیمت چین لینک از سایت ما دیدن کنید.

چین لینک

آیا خرید چین لینک عقلانی است؟

قیمت ارزهای رمزنگاری شده در سالهای 2020 و 2021 شاهد صعود عمده بوده است ، که معمولاً نشانه خوبی برای سرمایه گذاران است. برعکس ، مهم است که از نوسان عمومی بازار جدید مانند پلتفرم های ارزهای رمزنگاری شده مراقب باشیم و قیمت چین لینک نیز مستثنی نبوده است.
سرمایه گذاری در فروش و خرید چین لینک به عنوان یک دارایی یک استراتژی بالقوه خطرناک است ، اگرچه بازده بالقوه جذاب است. با این حال ، شما همچنین می توانید با استفاده از ویژگی های قرارداد هوشمند شبکه ، از آنها به معنای کاربردی تر استفاده کنید. از این نظر ، اگر از مدل تجاری چین لینک پشتیبانی می کنید ، خرید چین لینک و نگهداری یا حتی قرار دادن نشانه های LINK به عنوان سرمایه گذاری در تجارت می تواند ارزشمند باشد.

خرید ارز دیجیتال

کلام آخر

چین لینک یک پلت فرم بلاک چین/اوراکل جالب است زیرا دو عنصر اصلی را ترکیب می کند. در نگاه اول ، این پلتفرمی است که به پیوند داده های دنیای واقعی و اطلاعات API با قراردادهای هوشمند موجود در بلاک چین کمک می کند. خرید چین لینک می تواند به عنوان سرمایه گذاری مانند بیت کوین یا اتر مورد استفاده قرار گیرد ، همچنین می توانید هزینه خدمات قرارداد چین لینک را با آنها پرداخت کنید. بنابراین بهتر است هر چه زودتر برای خرید چین لینک اقدام کند.

برای اطلاع از بهترین قیمت چین لینک و خرید چین لینک به آسان ترین و مطمئن ترین شکل ممکن ، به سایت افراتتر سر بزنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.