ترید ارز دیجیتال

انواع روش های ترید ارز دیجیتال را بشناسید

بررسی روش های ترید ارز دیجیتال

در دنیای ناپایدار ارزهای دیجیتال ، اگر می خواهید برنده شوید ، به اعصاب فولادی ، برنامه بازی برنده و یک پلت فرم معاملاتی بصری نیاز دارید. با تحقیق ، تحقیق و تحقیقات بیشتر ، اعصاب فولاد و بستر تجاری بصری را پیدا خواهید کرد. در این متن به معرفی بهترین روش های ترید ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت تتر و دیگر ارز ها به سایت ما مراجعه کنید.

ترید محدوده ای

یکی از روش های ترید ارز دیجیتال روش ترید محدوده ای است. کلاهک های بازار ارز به اندازه کافی کوچک هستند که می توان آنها را توسط یک حرکت دهنده بزرگ دستکاری کرد. در برخی موارد ، این حرکتگران بزرگ به طور سیستماتیک قیمت سکه را بالا و پایین می کنند تا از محدوده ای سود ببرند. اگر متوجه این الگوها شدید ، می توانید از آنها نیز استفاده کنید.
اگر در حال انجام معاملات محدوده هستید ، می خواهید به مناطق خرید و فروش بیش از حد توجه کنید. خرید بیش از حد به این معنی است که خریداران نیاز خود را برآورده کرده اند و احتمالاً سهام فروخته می شود. فروش بیش از حد به معنی عکس آن است. شاخص های نمودار ، موجود در هر برنامه نمودار معتبر سهام ، می توانند به شما در یافتن این مناطق کمک کنند. شاخص های متداول مورد استفاده برای این منظور شامل نوسان ساز تصادفی و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

اسکالپینگ

اسکالپر ها از افزایش حجم معاملات برای سود استفاده می کنند. آن ها ممکن است ثانیه ای پس از ورود از معامله خارج شوند و بسیاری از ربات های خودکار برای افزایش دفعات چرخه معاملات خود استفاده می کنند. در حالت ایده آل ، آن ها می خواهند قبل از هرگونه خبر یا نوسان کوتاه مدت فرصتی برای تغییر احساسات بازار در مورد یک سکه ، از معامله خود خارج شوند. اسکالپینگ یکی از روش های ترید ارز دیجیتال پر سود است.

ترید ارز دیجیتال

آربیتراژ

آربیتراژ شامل خرید ارز رمزنگاری شده در 1 بازار و فروش آن در بازار دیگر با قیمت بالاتر است. تفاوت قیمت خرید و فروش یک دارایی تحت عنوان “اسپرِد” شناخته می شود. رمزنگاری به عنوان یک بازار عموماً غیرقابل کنترل ، به هرکسی اجازه می دهد تا صرافی ایجاد کند. این می تواند به دلیل تفاوت در نقدینگی دارایی ها و حجم معاملات ، اختلافات عمده ای را در اسپرد ایجاد کند.
در بازار رمزنگاری ، معامله گران معمولاً سبدی را در صرافی که معامله می کنند در اختیار دارند. برای شروع یک فرصت آربیتراژ ، حسابهایی را در صرافی هایی که فکر می کنید قیمتهای متفاوتی برای یک دارایی مشابه نشان می دهد ، باز کنید.
در یک زمان ، بیت کوین در کره جنوبی 40 درصد بیشتر از ایالات متحده معامله می شد که به عنوان “حق بیمه کیمچی” شناخته می شد و بیش از یک بار خود را نشان داد. معامله گران با خرید بیت کوین در صرافی های ایالات متحده و فروش فوری آن در صرافی های کره جنوبی سود می برند. اگرچه این اختلاف معمولاً چندان بزرگ نخواهد بود ، اما مانع کم برای ورود به صرافی های جدید بیشتر از بازارهای دارایی های سنتی ، فرصت های آربیتراژ جدید ایجاد می کند.

خرید ارز دیجیتال

بازی کردن با بی ثباتی بیت کوین ( یا نوسان گیری )

معاملات نوسان در حالت ایده آل بی جهت هستند ، به این معنی که امکان بالا رفتن یا کاهش قیمت بیت کوین برای آن ها مهم است.
فاصله طولانی یکی از استراتژی های نوسان گیری بدون جهت با استفاده از گزینه های بیت کوین است. برای شروع ، شما یک شرط و گزینه خرید همزمان را با همان قیمت اعتصاب و تاریخ انقضا خریداری می کنید. وقتی بیت کوین بیش از حق بیمه شما سقوط می کند یا از قیمت اعتصاب خارج می شود ، سودآور است.
به زبان ساده ، یک حرکت بزرگ بالا یا پایین به نفع شماست.
ارزهای رمزنگاری شده می توانند بسیار ناپایدار باشند ، بنابراین باید به خاطر داشته باشید ، زیرا ارزهای رمزنگاری بسیار جدید هستند ، حرکت قیمت در مقایسه با بسیاری از دارایی های دیگر می تواند بزرگتر باشد که در مورد استراتژی شما به دو معنا می رسد. مدیریت ریسک حتی مهمتر از معمول است و نگه داشتن موقعیت ها (به ویژه یک شبه) می تواند خطرناک تر باشد. همین موارد است که نوسان گیری را جذاب می کند ؛ سود و ریسک

برای اطلاع از انواع روش های ترید ارز دیجیتال و انتخاب روشی که مناسب شماست ، و برای خرید ارز با خیالی راحت و آسوده از تضمین سود به سایت افراتتر سر بزنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.