پولکادات

قیمت پولکادات

همه چیز درباره‌ی قیمت پولکادات ؟

در یک اکوسیستم بلاک چین تحت سلطه بیت کوین و اتریوم ، خرید پولکادات که فقط یک سال پیش در ماه مه گذشته راه اندازی شد ، در حال حاضر خود را به عنوان یک بلاک چین نسل بعدی معرفی می کند.
قابلیت بیت کوین برای تسهیل انتقال ارزش بدون مرجع مرکزی با محدودیت هایی در مقیاس بندی و قابلیت همکاری مواجه شد. این امر باعث ظهور اتریوم و شبکه انعطاف پذیرتر آن شد. اتریوم تنها یک سیستم غیرمتمرکز ایجاد نکرد که در آن برنامه های متعددی بدون واسطه ساخته و اجرا شوند. همچنین یک اکوسیستم ایجاد کرد که در آن می توان ارزش را از طریق قراردادهای هوشمند انعطاف پذیرتر منتقل کرد. با این حال ، تعداد فزاینده ای از پروژه ها به دلیل ازدحام و هزینه بالای گاز اتریوم در حال از بین رفتن هستند. اینجاست که رقبای جدیدی مانند پولکادات وارد میدان می شوند. قیمت رمز ارز dot رقیبی جدید برای بیت کوین است.
در جهان کنونی با بیش از 4000 ارز رمزنگاری شده ، افزایش قیمت پولکادوت و افزایش خرید پولکادات استراتوسفری بوده است. DOT ، رمز اصلی آن ، تنها در چند ماه پس از راه اندازی پولکادات به 10 ارز رمزنگاری برتر تبدیل شد و قیمت ارز dot صعودی شد. برای خرید پولکادات و اطلاع از روزِ قیمت ارز dot به سایت افرا تتر مراجعه کنید.

پولکادات چیست؟

پولکادات ، ایجاد شده توسط وود، دانشمند کامپیوتر بریتانیایی که اتریوم را نیز تأسیس کرده است، پلتفرمی است که به بلاک چین های مختلف اجازه می دهد تا ارزش را به شیوه ای بی اعتماد منتقل کرده و ویژگی های منحصر به فرد خود را با استفاده از یک کانال امن به اشتراک بگذارند. وود شبکه پولکادات را پاسخی برای ارتقاء شبکه اتریوم 2.0 در حال توسعه می داند، که این مسئله بر قیمت پولکادات تأثیر به سزایی می گذارد.
پولکادات توجه خود را بر تبدیل شدن به یک شبکه کاملا مقیاس پذیر و ناهمگن متمرکز بر ایجاد یک فناوری چند زنجیره ای متمرکز کرده است. بنیاد web3 ، سازمان سوئیسی که شبکه را اداره می کند ، پولکادات را به عنوان “بلاک چین نسل بعدی” توصیف کرده است.
پولکادات یک شبکه بلاک چین است که می تواند به عنوان “بلاک چین بلاک چین” یا چند زنجیره ای توصیف شود. تعریف پولکادات دشوار است زیرا این چیزی منحصر به فرد است ، بنابراین ما ابتدا باید ساختار آن را درک کنیم. با استفاده از شبکه بلاک چین خود توسط یک جامعه غیر متمرکز اعتبارسنج ها ، حساب فوق کاربر آن در ژوئیه 2020 کنار گذاشته شد و شبکه مدیریت را به دست دارندگان توکن DOT خود منتقل کرد. این تغییر پارادایم باعث شد پولکادات به هدف خود برای تبدیل شدن به یک پلت فرم غیر متمرکز برسد ، که این خرید پولکادات را تسریع می کند و شما می توانید این عملیات را با کمک کارشناسان ما در سایت انجام دهید.

خرید ارز دیجیتال

مشکل بلاک چین های حال حاضر

تمرکززدایی ، سرعت و امنیت. برای هر بلاک چینی که فکرش را بکنید ، این یک بازی انتخاب یک یا دو نفر از سه مورد است. این به عنوان معضل بلاک چین شناخته می شود. بیایید چند نمونه را بررسی کنیم…
اتریوم موفق است زیرا معماری مناسبی برای اجرای قراردادهای هوشمند دارد. اما بسیاری از افراد از عملکرد آن سوء استفاده کرده و پروژه های بی فایده ای مانند CryptoKitties ایجاد می کنند. در پایان سال 2017 ، این پروژه تقریباً 12 of از کل شبکه را اشغال کرد و معاملات را فلج کرد و همچنین هزینه های سرسام آوری را به دنبال داشت.
از سوی دیگر ، EOS معاملات تقریباً فوری را ارائه می دهد. با این حال ، اعتبارسنجهای بلوکی را معرفی کرده است که درها را برای دستکاری باز می کند. به همین دلیل است که EOS به عنوان یک شبکه بسیار متمرکز در نظر گرفته می شود.
همه بلاک چین ها برای پشتیبانی از برخی ویژگی ها معامله می کنند.
مسئله دیگری وجود دارد که انتقال ما از 2.0Web به 3.0Web را محدود می کند. صدها بلاک چین عمومی وجود دارد که همه اهداف خاصی را ارائه می دهند. همه این شبکه ها از یکدیگر جدا شده اند و نمی توان اطلاعاتی را بین پروژه ها رد و بدل کرد. به نظر می رسد که بانک ها یا موسسات مختلف مجاز به تعامل با یکدیگر نیستند. چنین عدم همکاری با یکدیگر مانع از پذیرش گسترده فناوری بلاک چین می شود. این امر بسیار مهمی در خرید پولکادات است.

پولکادات

چه ویژگی ای پولکادات را ویژه می کند؟

در حال حاضر ، تقریبا 100 پاراچین می توانند به چند زنجیره ای متصل شوند ، که نشان دهنده سطح مقیاس پذیری و سرعت قبلاً دیده نشده است. پیش بینی می شود که یک سیستم کاملاً عملیاتی قادر به پردازش حداکثر 1.000.000 تراکنش در ثانیه باشد. و همه اینها در حالی که واقعاً غیر متمرکز هستیم – دیگر لازم نیست نگران معضل باشیم.
با طراحی ، پاراچین و پاراتریک می توانند ارتباط برقرار کنند. حتی بلاک چین های موجود مانند بیت کوین و اتریوم می توانند از طریق پل هایی به خانواده پولکادات بپیوندند. این مسئله انزوا را که در مورد بلاک چین های موجود بحث کردیم حل می کند.
علاوه بر این ، هزینه های اجرای چنین شبکه هایی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد زیرا عملاً یک زنجیره (رله) مسئول عملکرد است.
یکی دیگر از مزایای مهم پولکادات دوست داشتن توسعه دهندگان است. اکثر پاراچین ها با استفاده از Substrate ساخته می شوند ، یک چارچوب مدولار که به بلاک چین ها اجازه می دهد تا ظرف چند ساعت با مشخصات مشخص ساخته شوند. از آنجا که رله چین بر روی Substrate ساخته شده است ، هر بلاک چین مبتنی بر Substrate می تواند به راحتی به شبکه متصل شود.

رمز ارز dot

توکن پولکادات DOT در حال حاضر هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار در زمان انتشار است. توکن ابزار عملکردهای مدیریتی ، پیوندی و قیمتی را در شبکه فراهم می کند.
عملکرد حاکمیت به دارندگان DOT اجازه می دهد تا بر شبکه پولکادات کنترل داشته باشند. دارندگان DOT می توانند هزینه های عملکرد شبکه ، پویایی حراج و برنامه اضافه کردن چترهای جدید را تعیین کنند. آنها همچنین می توانند تصمیم بگیرند که چه زمانی ممکن است لازم باشد ارتقاء و رفع اشکال بر روی پلت فرم انجام شود. این مسئله قیمت ارز dot را تعیین می کند.
علاوه بر این ، DOT نقش مهمی در ایمن سازی شبکه ایفا می کند. به عنوان یک پروتکل اثبات سهام ، دارندگان DOT موظف به تأیید معاملات در سراسر پاراچین هستند. برای شرکت ، دارندگان DOT باید توکن های DOT خود را به اشتراک بگذارند.
سومین نقشی که DOT ​​در شبکه ایفا می کند ، توانایی افزودن پاراچین های جدید با نگه داشتن DOT است – که به “پیوند” معروف است. در این دوره ، توکن های DOT برای استفاده در دسترس نیستند و فقط پس از پایان دوره اتصال و حذف پاراچین آزاد می شوند.

موقعیت پولکادات

پولکادات با سرمایه بازار بیش از 13.1 میلیارد دلار آمریکا نهمین ارز رمزنگاری شده ارزشمند است. قیمت پولکادات در مبادلات مختلف در حدود 13 دلار آمریکا بوده است. قیمت ارز DOT از بدو تأسیس افزایش یافته بود و در 15 مه 2021 به رکورد 48.88 دلار آمریکا رسید. با این حال ، پس از رسیدن به بالاترین سطح ضبط ، روند نزولی شروع شد و در اواسط ماه ژوئیه به پایین ترین سطح خود در سال رسید. اما همچنان خرید پولکادات روند صعودی دارد.

چشم انداز پولکادات برای آینده

به نظر می رسد پولکادات مأموریت خود را برای توسعه یک شبکه بلاک چین ادامه می دهد که برای اطمینان از انتقال داده و ارزش در تلاش برای دستیابی به اینترنت غیر متمرکز ، به شیوه ای بی اعتماد عمل می کند. پولکادات از راه اندازی موفقیت آمیزی برخوردار بوده است و در مدت زمان قابل ملاحظه ای چهارمین ارز رمزنگاری شده از نظر بازار بوده است. در حال حاضر ، آن را با چالش ساختن این موفقیت و دوری از رقبایی که پاشنه پای خود می گذارند مواجه می کند و قیمت پولکادات را دستخوش تغییر می کند.
اخیراً ، این شبکه “بریج” را برای اتصال شبکه های خارجی به اکوسیستم خود راه اندازی کرد. بریجز به دنبال اطمینان از انتقال سریع و مطمئن مقادیر و داده ها از طریق یک قانون قابل همکاری است.
اعتماد زیادی به آینده فروش و خرید پولکادات وجود دارد زیرا بیش از 100 پروژه (KILT ، Acala ، Edgeware ، Centrifuge ، Katal ، Polymath و غیره) در حال حاضر تصمیم گرفته اند از مکانیسم های پولکادات در ماه های گذشته استفاده کنند. پولکادات می خواهد به پایه ای تبدیل شود که تمام بلاک چین ها بر اساس آن ساخته خواهند شد. اعتقاد بر این است که با ایجاد یک زمین بازی یکنواخت – برخلاف شرایط پراکنده ای که در حال حاضر وجود دارد – شرکتها با دانستن اینکه پایه ها محکم هستند در نوآوری مختار خواهند بود.

برای اطلاع از بهترین قیمت پولکادات و قیمت ارز DOT و خرید پولکادات به آسان ترین و مطمئن ترین شکل ممکن ، به سایت افراتتر سر بزنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.