ریپل

قیمت ریپل

همه چیز درباره‌ی قیمت ریپل ؟

ریپل یک شبکه غیر متمرکز همتا به همتا است که پروتکل پرداخت دیجیتال را به موسسات مالی ارائه می دهد. این انتقال پول دیجیتالی یکپارچه را فعال می کند ، خواه بخواهید وجوه متعارف را به دلار ارسال کنید یا ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین. رمز شبکه با XRP مشخص شده است. بر اساس سرمایه بازار ، XRP در حال حاضر چهارمین ارز رمزنگار بزرگ است. یکی از حقایق منحصر به فرد در مورد XRP این است که همه توکن ها از پیش استخراج شده اند و همین قیمت ریپل را اکثراً صعودی نگه می دارد.
ریپل نت که از شبکه سرورها پشتیبانی می کند ، یک پلتفرم منبع باز است که به منظور انجام معاملات مالی مقرون به صرفه و سریع طراحی شده است. توکن XRP نشان دهنده انتقال ارزش در سراسر ریپل نت است. این به عنوان یک واسطه برای مبادلات عمل می کند که به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده و فیات را می دهد و این مسئله خرید ریپل را سرعت می بخشد و مطمئن می سازد و بر قیمت ریپل تأثیر مثبت می گذارد.

چرا ریپل ایجاد شد؟

ریپل که توسط جِد مک کالب و کریس لارسن در سال 2012 تاسیس شد ، رویکرد دیپلماتیک تری نسبت به سایر ارزهای رمزنگاری شده داشت. به جای تلاش برای جایگزینی کل سیستم بانکی و پرداخت ، سعی کرد راهی را برای تسهیل پرداخت های سریع و ارزان از طریق یک بستر غیرمتمرکز ارائه دهد. هدف اولیه آن ارائه پروتکل مبادله دارایی و تسویه پرداخت است که مانند سیستم SWIFT موجود عمل می کند. این راه حل مشابهی را برای انتقال امن بین المللی پول هنگام حذف واسطه ها ارائه می دهد.
بر هیچ کس پوشیده نیست که سیستم پرداخت بین المللی امروزه بیش از حد پراکنده است و باعث تأخیر و ناامیدی کاربران می شود. مردم برای پرداخت های فرامرزی مجبورند از حلقه های زیادی عبور کنند و این معاملات روزمره پول زیادی را از آنها جدا از زمان انتظار طولانی پس می گیرد. ریپل بستری را برای تراکنش های مالی فوری ، قابل اعتماد و کم هزینه ارائه می دهد تا مشکلات مربوط به سیستم های پرداخت فعلی را برطرف کند. بیش از 300 ارائه دهنده در بیش از 40 کشور جهان از بستر پرداخت مبتنی بر شبکه مبتکرانه استفاده کرده اند که قیمت ریپل را به مرور افزایش می دهد.

صرافی ارز دیجیتال

ویژگی های ریپل

وقتی مردم به ریپل فکر می کنند ، ممکن است بلافاصله به ارز رمزنگاری شده XRP فکر کنند. با این حال ، تجارت ، فناوری و اکوسیستم ریپل کاملاً مترادف با XRP نیستند ، اگرچه ریپل سکه XRP را برای مصارف خاصی در اکوسیستم خود مهار می کند.
بنابراین ریپل در تلاش برای حل چه چیزی است؟ پیشرفت تکنولوژی سرعت و سهولت حرکت اطلاعات در سطح جهان را به میزان قابل توجهی تغییر داده است. با این حال ، حرکت پول نسبتاً فراتر از انتقال از نامه به ایمیل است.
ارز رمزنگاری شده در زمینه انتقال ارزش پیشرفت های چشمگیری داشته است ، اما رمزنگاری به معنای عام و گسترده ، فاقد سطوح سازگاری با سیستم های پولی سنتی است. هدف ریپل با استفاده از فناوری بلاک چین ، کمک به تسریع و هموارسازی عرصه انتقال پول و خرید ارزهایی مانند خرید ریپل است.

از ریپل چه استفاده هایی می شود؟

بانک ها و افراد قادر به استفاده از نرم افزار موج دار برای مبادله دارایی ها هستند. در حال حاضر ، این کار با استفاده از Swift انجام می شود ، سیستمی که متکی به بانک هایی است که در تمام کشورهایی که در آن فعالیت می کنند حساب های جداگانه ای دارند.
ریپل جایگزینی را با مزایایی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، می تواند مبادله ارز کمیسیون کم ارائه دهد ، و بدین ترتیب تقاضا و قیمت ریپل افزایش می یابد. در حال حاضر ، ارزهای زیادی وجود دارد که نمی توان آنها را مستقیماً به ارزهای دیگر تبدیل کرد ، بنابراین بانک ها باید از دلار آمریکا به عنوان واسطه استفاده کنند. این امر منجر به کمیسیون مضاعف می شود. ریپل همچنین می تواند به عنوان ارز واسطه استفاده شود ، اما قیمت ریپل بسیار ارزان تر از دلار است. همچنین تراکنش های بین المللی بسیار سریع تری نسبت به سایر جایگزین های مشابه ارائه می دهد. به طور متوسط ​​زمان معامله در پلت فرم ریپل چهار ثانیه است ، در مقایسه با بیت کوین حدود 10 دقیقه یا برای سیستم های بانکی سنتی چند روز می تواند.
Xcurrent سرویس موجود فروش و خرید ریپل است و جایگزینی برای آنچه که بسیاری از آنها به عنوان سیستم پیام های قدیمی Swift می بینند ارائه می دهد. هدف Xcurrent بانکها و سایر موسسات مالی است تا راه حلی سریعتر و کارآمدتر برای پرداختهای برون مرزی ارائه دهد.

ریپل

زمینه های اصلی تجارت ریپل

بانک ها از سیستم جامعه بین بانکی مخابرات مالی بین بانکی (Swift) برای پردازش معاملات بین المللی استفاده می کنند. در حالی که این امر مؤثر است ، هزینه ها و سربار عملیاتی افزایش یافته در مقایسه با آنچه که ممکن است با فناوری های جدید امکان پذیر باشد. ریپل در اصل خود از طریق تعدادی راه حل ، در اصل قصد دارد یک سیستم کارآمد برای انتقال مستقیم پول که در زمان واقعی تسویه می شود ، ارائه دهد ، در حالی که ارزان تر ، مطمئن تر و شفاف تر از سایر سیستم های انتقال است که توسط موسسات مالی سنتی استفاده می شود و این مسئال فروش و خرید ریپل را مطرح می کند و باعث افزایش قیمت ریپل می شود.
ریپل روایتی را تحت فشار قرار می دهد که آن را اینترنت ارزش یا IoV می نامد. طبق این روایت ، ریپل معتقد است که مردم باید بتوانند پول و اطلاعات را با سرعت یکسانی انتقال دهند. به عنوان مثال فکر کنید که می توانید با سرعتی مشابه ارسال پیام ، پول ارسال کنید.
ریپل نت یک شبکه جهانی است که موسسات مالی می توانند از آن برای انتقال سریعتر پول ، با شفافیت بیشتر و هزینه کمتر از طریق یک سیستم یکپارچه استفاده کنند ، در حالی که در مقابل بانکهای اکوسیستم سنتی تکه تکه شده در طول تاریخ با آن کار کرده اند. ریپل نت نیاز به استفاده از تنها یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) دارد. ریپل قبلاً محصولاتی به نام xRapid ، xCurrent و xVia داشت ، اگرچه این شرکت این راه حل ها را برای تشکیل ریپل نت در سال 2019 ترکیب کرد.

ارزش ریپل در 5 سال چقدر خواهد بود؟

برخی از کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت ریپل می تواند به مرز 100 دلار برسد.
ریپل در حال حاضر سومین ارز رمزنگاری شده در جهان است (اولین و دومین آن بیت کوین و اتریوم است). نه تنها این ، بلکه رشد قیمت ریپل از بیت کوین و اتریوم پیشی گرفت.
با توجه به این نکته و همچنین این واقعیت که ریپل در حال حاضر با بیش از 100 بانک از سراسر جهان از جمله بانک آمریکا و JP Morgan کار می کند ، ممکن است قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال دیگری که ریپل نیست ، دوبار فکر کنید ، مطمئن باشید که به خرید ریپل اقدام می کنید و از سایت ما قیمت ریپل را جویا خواهید شد.
به طور خلاصه ، هدف ریپل این است که مطمئن شود ارسال و دریافت پول از طریق بانک ها در هر نقطه از جهان فوراً و با هزینه بسیار کم انجام می شود. این امر از طریق ارز رمزنگاری شده XRP انجام می شود که قیمت ریپل را به طور پیوسته در افزایش می دهد.
دفتر کل ریپل امنیت بیشتری به معاملات می افزاید زیرا دفتر کل بر روی بلاک چین خود ریپل ساخته شده است که قابل دستکاری یا تغییر نیست. علاوه بر معاملات بین بانک ها ، معاملات غیرنظامی همتا به همتا نیز امکان پذیر است ، که پتانسیل زیادی برای ریپل در سال های آینده ایجاد می کند. برای اطلاع از قیمت ریپل و برای مشورت درباره خرید ریپل می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

خرید ارز دیجیتال

آیا باید در ریپل سرمایه گذاری کنم؟

تقریباً مسلم است که بانک ها همچنان از SWIFT به جای RippleNet استفاده می کنند. برای شروع ، ریپل با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل ادعاهای مبنی بر اینکه ریپل XRP را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده در دسامبر 2020 فروخته است ، روبرو است. تا زمان تسویه حساب ، بسیاری از مشتریان مالی مایل به معامله با یک شرکت بالقوه قانون گریز نیستند. علاوه بر این ، اعتبار خدمات مانند SWIFT و بانک تسویه حساب های بین المللی همچنان باعث جلب موسسات مالی خواهد شد. بنابراین ، در بهترین حالت ، XRP یک ارز رمزنگاری شده خوب برای خرید بدون افت است ، مانند بقیه سهام ارزهای رمزنگاری شده ، بدین قرار است که ما خرید ریپل را توصیه می کنیم.
اگر ریپل به کار با بانک های بیشتر و افزایش دسترسی افراد عادی به XRP ادامه دهد ، مطمئناً آینده خوب به نظر می رسد و این یکی از دلایلی است که معامله گران بیشتر به فکر سرمایه گذاری در ریپل هستند. در نهایت ، فناوری پشت ریپل نوآورانه است و افراد پشت آن متخصصان مشهور هستند. جامعه هیجان زده است که ببیند همه چیز در آینده چگونه پیش خواهد رفت. برای سرمایه گذاری روی خرید ریپل می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

برای اطلاع از بهترین قیمت ریپل و خرید ریپل به آسان ترین و مطمئن ترین شکل ممکن ، به سایت افراتتر سر بزنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.