ترون

قیمت ترون

همه چیز درباره‌ی قیمت ترون ؟

ترون یک پلتفرم دیجیتالی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین با ارز رمزنگاری شده خود است که Tronix یا TRX نامیده می شود. بنیاد ترون در سال 2017 توسط یک سازمان غیرانتفاعی سنگاپور تأسیس شد و هدف آن میزبانی یک سیستم سرگرمی جهانی برای به اشتراک گذاری مقرون به صرفه محتوای دیجیتال است.ترون که در ابتدا در آسیا عرضه می شد ، اکنون جهانی شده بود. این پلتفرم تا آگوست 2021 بیش از 50 میلیون حساب داشت.ترون که توسط جاستین سان تأسیس شده و اکنون مدیرعامل آن است ، دفترهایی در سنگاپور و سان فرانسیسکو دارد. سان متولد 1990 است ، همچنین مدیرعامل BitTorrent ، برنامه اشتراک فایل است.
ترون یک پلتفرم دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین است که در درجه اول میزبان برنامه های سرگرمی است.
این ارز رمزنگاری داخلی خود را دارد که Tronix یا TRX نامیده می شود.
قیمت ترون از نظر ارزش بازار در بین ارزهای رمزنگاری شده رتبه 31 را دارد.

فهم ترون و قیمت ترون

ترون از ویژگی های فناوری شبکه بلاک چین و همتا به همتا (P2P) برای حذف واسطه و اجازه به تولیدکنندگان محتوا برای فروش مستقیم آثار خود به مصرف کنندگان استفاده می کند. توسعه دهندگان نرم افزار از زبان برنامه نویسی Solidity برای ایجاد برنامه هایی که در بستر ترون میزبانی می شوند ، استفاده می کنند

خرید ارز دیجیتال

قیمت ترون

واحد پول مورد استفاده در شبکه Tronix یا TRX است. کاربران شبکه از TRX برای پرداخت مستقیم محتوای سازندگان برای دسترسی به برنامه های خود استفاده می کنند. تولیدکنندگان محتوا هزینه تراکنش را به ترون نمی پردازند. معاملات TRX نیز بر روی پلت فرم رایگان استکاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را، موبایل یا سخت افزار ذخیره کنند.برای آگاهی از قیمت ترون به افرا تتر بروید.

ترون و بلاک چین اتریوم

ساختار شبکه Tron با ساختار پلتفرم اتریوم مقایسه شده است و از برخی بلوک های اصلی مشابه مانند برنامه های غیر متمرکز (dApps) ، قراردادهای هوشمند و نشانه ها استفاده می کند. در واقع ، این مورد به دلیل “بیش از حد رفتن” با قرض گرفتن و نه ایجاد اصول اولیه بستر خود مورد انتقاد قرار گرفته است.
نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد Tronix و Ethereum در حال تبدیل شدن به رقیبی برای تجارت معامله گران ارزهای رمزنگاری شده هستند. عرضه USD Coin ، یک ارز رمزنگاری شده وابسته به دلار آمریکا ، که در ترون در گردش بود ، کمتر از یک ماه پس از راه اندازی پشتیبانی از آن ، از 108 میلیون دلار گذشت.بنابراین همانگونه که به خرید اتریوم می‌پردازید می‌توانید به خرید ترون هم بپردازید و قیمت ترون را همواره دنبال کنید..

ترون

اقبال به خرید ترون

Coindesk در جولای 2021 گزارش داد که “این می تواند نشانه دیگری باشد که معامله گران رمزنگاری به طور فزاینده ای به بلاک چین روی می آورند که هزینه تراکنش ارزان تری را با سرعتی بیشتر از آنچه در اتریوم یافت می شود ، ارائه می دهند.”اگر به دنبال قیمت الان ترون هستید به افرا تتر مراجعه نمایید.
بر اساس گزارش CoinRanking.com ، از 5 اوت 2021 ، TRX در بین سرمایه های بازار رتبه 31 را در بین ارزهای رمزنگاری شده دارد. قیمت ترون 0.0705 دلار بود و سرمایه آن 4.66 میلیارد دلار بود. بالاترین سطح قیمت ترون در آن تاریخ 0.2180.6 دلار بود

امکان‌های ترون

ترون به عنوان یک چالش مستقیم برای صنعت رسانه از جمله غول های تحت وب مانند آمازون و Netflix ایجاد شد. شعار آن “تمرکززدایی از وب” است و هدف آن بیرون راندن واسطه شرکتی از فرایند مصرف رسانه است.
فراتر از رونق فعلی ارزهای رمزنگاری شده ، مطمئناً موفقیت آینده آن حداقل تا حدی به کیفیت برنامه نویسی که برای کاربران خود به ارمغان می آورد بستگی دارد.

آیا خرید و فروش ترون امن است؟

اگر از پلت فرم ترون استفاده می کنید ، شهرت در اطراف آن تا کنون بسیار خوب بوده است. به نظر می رسد بودجه امنیت را در اولویت قرار می دهد ، که می توان آن را از استخدام اخیر ترون از مهندس امنیتی بسیار قوی ، به نام خورخه گو ، دانست. او برای کار خود از طرف گوگل ، کوالکام ، هوآوی تقدیر شده است. پس قیمت ترون را پیدا کنید و با اطمینان به خرید ترون بپردازید..

امنیت ترون

Guo تمام تحقیقات و توسعه را برای امنیت ترون انجام خواهد داد. او به پاسخگویی به سوالات امنیت محور مرتبط با موضوع ” ترون چیست؟” کمک می کند.وقتی نوبت به نگهداری TRX می رسد ، فقط باید هوشمند باشید. و ترون را از صرافی‌های مطمئن بخرید و قیمت الان ترون را مدام چک کنید.
مانند نگه داشتن رمز عبور امن ، باید با این حال که سکه های خود را بسیار حساس ذخیره می کنید ، رفتار کنید. شما می توانید سکه ها را در کیف پول مانند Ledger Nano S ذخیره کنید ، اما اگر از چنین کیف پول استفاده می کنید ، حتماً پسوورد خود را یادداشت کنید. اگر پسورد خود را یادداشت نکنید ، می توانید سکه های خود را برای همیشه از دست بدهید.

نحوه‌ی خرید ترون

از آنجا که ارزهای رمزنگاری شده غیر متمرکز هستند ، بسیاری از کیف پول ها اطلاعات شما را به طور کلی ذخیره نمی کنند. آنها پشتیبان از نام کاربری و رمز عبور شما ندارند. در صورت فراموش کردن رمز عبور ، نمی توانید ایمیلی برای آن ارسال کنید. هنگام ثبت نام باید کلید خصوصی داشته باشید که به آن دسترسی دارید. خودشه. این تنها راهی است که می توانید وارد حساب خود شوید و به خرید ترون بپردازید.

صرافی ارز دیجیتال

حفظ امنیت در خرید ترون

همین امر را می توان در مورد خرید ترون نیز گفت. شما همیشه باید یک پلت فرم مبادله ارزهای رمزنگاری شده معتبر (یا یک واسطه پرداخت قابل اعتماد) را انتخاب کنید و مطمئن شوید که همه اقدامات امنیتی در حال بررسی هستند – فقط با این کار می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه آسیبی به وجوه و دارایی های شما وارد نخواهد شد. فرایند خرید و پس از آن
مانند هر دارایی دیجیتالی دیگر ، ترون می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد و امنیت آن نقض شود. این ریسکی است که باید در عصر دیجیتالی شدن انجام دهید. می توانید از تکنیک های اساسی امنیتی مانند ایمن سازی کلیدهای خصوصی خود با استفاده از کیف پول سخت افزاری پیروی کنید. چنین تکنیک هایی توانایی شما را در محافظت از دارایی های شما افزایش می دهد. برای خرید ترون از صرافی های امن اطلاع حاصل فرمایید.

چگونه می توان از ترون سوء استفاده کرد؟

مانند بسیاری از سکه های دیگر یا به طور کلی فقط دارایی ها ، TRX می تواند برای مواردی مانند پنهان کردن پول یا فرار مالیاتی استفاده شود. بر اساس مقاله Motley Fool ، در حقیقت ، تا 36 درصد از دارندگان بیت کوین قصد تقلب مالیاتی در سال جاری را دارند و لحظه به لحظه قیمت ترون را چک می‌کنند!
معاملات داخلی نیز می تواند با ترون انجام شود ، درست مانند هر کوین دیگری. سوء ظن به معاملات داخلی در رمزنگاری ها بیداد می کند. هیچ شایعه غیرعادی در مورد خرید ترون و اینسایدر ظاهر نشده است و شایعه افشا شده مبنی بر اینکه جاستین سان یک میلیارد دلار TRX برای خود گرفته است ، رد شده است و او دست به خرید ترون به چنین نحوی نزده است.

میزان قابل اعتماد بودن خرید ترون

از نظر جنبه های مختلف ، سکه TRX محکم است. فناوری و پرسنل پشت ترون با نگرانی کمی همراه هستند. این تیم به تدریج با توسعه دهندگان Alibaba و دیگر غول های فناوری در حال ایجاد است. جاستین سان جوان است ، اما این بدان معناست که او از همان نسلی است که از ارز رمزنگاری سر در می‌آورد – او مخاطبان جوان را درک می کند. خرید ترون و اطلاع از قیمت ترون حتما و قطعا ارزشش را دارد.

شما می‌توانید ترون خود را از صرافی آنلاین افرا تتر خریداری کنید و همچنین قیمت الان ترون و دیگر رمزارز‌ها را از این صرافی بخواهید.