وی چین

قیمت وی چین

همه چیز درباره‌ی قیمت وی چین ؟

کالاهای گران قیمت تقلبی برای صنعت لوکس 30 میلیارد دلار در سال 2017 هزینه داشته است. به همین دلیل است که فناوری وی چین برای مبارزه با کلاهبرداری ، حتی در فضای شلوغ رمزنگاری ، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. این امر نیاز مصرف کنندگان را برای دانستن اصل بودن خریدهای خود برطرف می کند و به شرکت ها کمک می کند تا شفافیت بیشتری را در طول فرایند تولید و تحویل کسب کنند. همه ی این ها خرید ارز وی چین را قابل توجه می کند.

وی چین چیست؟

وی چین یک بلاک چین است که برای ساده تر کردن مدیریت زنجیره تامین ساخته شده است. این در اصل به عنوان راهی برای تعیین اینکه آیا یک محصول واقعی تقلبی است یا نه-برای جلوگیری از کلاهبرداری و دستکاری افراد در نظر گرفته شد. از آن زمان به بعد توسط شرکت های بزرگ برای ردیابی همه چیز از تولید شراب گرفته تا تولید خودرو استفاده می شود.
روش انجام آن ساده است: به هر محصول یک هویت منحصر به فرد بدهید ، سپس از حسگرها برای پیگیری آنچه در هر مرحله از زنجیره تامین اتفاق می افتد استفاده کنید. به این ترتیب ، شرکت ها می توانند مطمئن شوند که محصولات به درستی مورد استفاده قرار می گیرند و مصرف کنندگان می توانند خرید خود را قانونی اعلام کنند. همین امر ارزش و قیمت وی چین را به مرور زمان افرایش چشمگیر می دهد.

صرافی ارز دیجیتال

چه کسی وی چین را اختراع کرد؟

وی چین در سال 2015 توسط سانی لو ، مدیر سابق لوئیس ویتون چین تاسیس شد. وی تخصص خود را در زمینه کالاهای لوکس با فناوری بلاک چین ترکیب کرد تا یک برنامه اینترنت اشیا برای مدیریت زنجیره تامین ایجاد کند. او همچنان مدیرعامل وی چین از طریق یک موسسه غیر انتفاعی به نام VeChain Foundation ( مؤسسه وی چین ) باقی می ماند.

چه ویژگی خرید ارز وی چین خاص تبدیل می کند؟

وی چین به جای اینکه برای همه چیز بلاک چین باشد ، رویکردی بسیار تخصصی برای توسعه آن در نظر گرفت. ساختار آن (بیشتر در زیر) برای جابجایی کالا و خدمات در سراسر زنجیره تأمین طراحی شده است ، و این امر نشان می دهد که VET ، یک توکن یا رمز کاربردی است. نه تنها این ، دارای یک سیستم دو توکن است ، یکی از انواع توکن پروژه ها را تأمین می کند و دیگری قدرت بلاک چین را دارد.
وی چین همچنین در مورد مشارکت ها بسیار استراتژیک عمل کرده است و با توسعه شهرهای هوشمند ، مشارکت در سطح ملی را با چین تضمین می کند.
علاوه بر این ، این نیرو با PricewaterhouseCoopers (PwC) که به ارتقاء بلاک چین وی چین برای مشتریان کمک کرده است ، پیوست. در واقع ، یک مدیر سابق PwC به عنوان COO بنیاد وی چین عمل می کند ، و یک مدیر فعلی PwC در کمیته هدایت شرکت می کند. همه ی این ها کلاهبرداری در خرید ارز وی چین را غیرممکن می کند.

وی چین چه گونه کار می کند؟

شما می توانید وی چین را در سه قسمت مشاهده کنید. فناوری دنیای واقعی ، ارز رمزنگاری شده و پلتفرم.
وی چین با دادن هویت منحصر به فرد به محصولات فیزیکی ، معمولاً از طریق RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) ، کدهای QR یا NFC (ارتباطات نزدیک میدان) عمل می کند. حسگرها اطلاعات را در هر مرحله از زنجیره تأمین ثبت می کنند و ثبت می شوند و به هویت محصول مرتبط می شوند. اینها سنسورهایی هستند که وی چین طراحی می کند و توسط تولیدکنندگان مانند بوش و کوالکام ایجاد شده است.
از آنجا که از فناوری خرید ارز بلاک چین استفاده می کند ، داده های ثبت شده قابل تغییر نیستند. این اجازه می دهد تا یک گزارش صادقانه از شرایط در سراسر زنجیره تامین داشته باشد. اگر مشکلی پیش آمد ، مانند ارسال کالاها به مکان اشتباه ، رکورد بلاک چین دقیقاً نشان می دهد که اشتباه در کجا اتفاق افتاده است.
همچنین به گیرنده کالا اجازه می دهد تا بررسی کند که همه چیز به درستی کار شده است و اقلام اصلی هستند. این امر به ویژه برای مقابله با تقلب در بخش کالاهای لوکس ، مانند کیف های دستی درجه یک ، بسیار مهم است. یک تراشه کوچک در داخل کیف دستی قرار داده شده است که هنگام اسکن ، مراحل انجام این کار را در طی مراحل تولید تا تحویل طی می کند. این تراشه حتی پس از فروش کیف دستی باقی می ماند و این امکان را برای مالک فراهم می کند تا کیف استفاده شده را در eBay خریداری کند و همچنان از اصل بودن آن اطمینان حاصل کند.

رمز ارز وی چین

وی چین در ابتدا قبل از انتشار پلتفرم اختصاصی خود در سال 2018 توکن هایی معروف به VEN در اتریوم منتشر کرد. با این پلت فرم جدید ، نام تجاری VeChainThor معروف به VET به وجود آمد. VET پرداختی است که در سیستم وی چین استفاده می شود. هرچه یک فرد یا شرکت دارای VET بیشتر باشد ، هنگام استفاده از منابع بلاک چین اولویت بالاتری دارد.
VET همچنین می تواند برای تولید نوع دوم توکن ، معروف به VeThor یا Thor Power (VTHO) ، برای دسترسی به فناوری زنجیره تامین استفاده شود. بنابراین شرکتی که می خواهد از ردیابی وی چین برای زنجیره تامین خود استفاده کند ، باید VTHO پرداخت کند تا اطلاعات بیشتری به بلاک چین اضافه کند. برای خرید ارز وی چین و مطلع شدن از قیمت وی چین می توانید به سایت مراجعه کنید.

وی چین

پلتفرم

پلتفرمی که برای فروش و خرید ارز وی چین استفاده می شود ، که به عنوان main-net شناخته می شود ، می تواند توسط سایر پروژه های بلاک چین برای راه اندازی سکه خود در سیستم وی چین (به شیوه مشابه اتریوم) استفاده شود. این پلت فرم به انتقال وی چین از زنجیره تامین فقط به Dapps کمک کرده است.

با خرید ارز وی چین چه کاری می توانید انجام دهید؟

وی چین تراشه های حسگر را برای محصولات فیزیکی توسعه داده است که به طور منحصر به فرد با پلتفرم بلاک چین ارتباط دارد ، که این مسئله خرید ارز وی چین را اختصاصی کرده و قیمت وی چین را بالا می برد. این سیستم منحصراً برای پذیرش انبوه شرکت طراحی شده است. فناوری دنیای واقعی آن از سال 2015 استفاده می شود ، هنگامی که تراشه های ردیابی NFC را برای قرار دادن داخل کیف های دستی برای یک نام تجاری لوکس فرانسوی توسعه داد.
سپس در سال 2016 ، وی چین این فناوری را برای شرکت خودروسازی رنو به کار گرفت تا تاریخچه خودروها را ردیابی کند. این دستگاه نحوه نگهداری ، مسافت پیموده شده و موارد دیگری را که از زمان ورود خودرو به جاده برای خودرو اتفاق افتاده است ، پیگیری می کند. خریداران خودروهای فرسوده می توانند به این رکورد تغییر ناپذیر دسترسی داشته باشند تا اطلاعات کاملی از خودرو در اختیار آنها قرار دهد – یک پیشرفت بزرگ برای مقابله با مسائلی مانند تقلب در کیلومتر شمار. وی چین همچنین از همکاری با BMW و سایر شرکت های خودروسازی در اروپا و آسیا خبر داده است. این فناوری در چندین صنعت دیگر کاربرد دارد و وی چین به همکاری های مهم دیگری در این زمینه اشاره کرده است.

آمار قیمت وی چین

بنابراین ، حالا که می دانیم وی چین چیست و خرید ارز وی چین به چه درد می خورد و چه گونه باید با آن کار کنیم ، شاید بهتر باشد آنچه را که در مورد قیمت وی چین اتفاق می افتد پوشش دهیم.
در ابتدای 29 ژوئن ، قیمت وی چین حدود 7.9 سنت بود. برای قیمت وی چین ، یک حرکت پرسرعت از اواخر دسامبر شروع شد ، زمانی که ارزش آن تنها حدود 1.7 سنت بود. در حرکتی سهمی که تا حدودی برای آلت کوین ها معمول شده است ، قیمت وی چین تا اواخر آوریل به حدود 25 سنت رسید. از آن زمان به بعد ، فروش مجدد دنبال می شود و قیمت وی چین به سطح فعلی خود سقوط می کند.
البته ، این بی ثباتی بالای قیمت وی چین خطر بالای سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده را تأیید می کند. اما آیا این تجمع وحشیانه و فروش بزرگ تنها به گمانه زنی منسوب است؟ در حال حاضر ، دلیل زیادی برای اعتقاد به چیزهای دیگر وجود ندارد. با این حال ، ممکن است نکاتی وجود داشته باشد که خرید ارز وی چین را هنوز باید در نظر گرفت.
طبق گزارش CoinMarketCap ، بازار خرید ارز وی چین در حال حاضر با سرمایه بازار 5.9 میلیون دلار در رتبه 22 در میان رمزنگاری ها قرار دارد. با این حال ، عرضه فعلی VET کمی بیش از 64 میلیارد است ، به این معنی که تعداد کنونی توکن های VET-USD تنها حدود 74 درصد از کل عرضه بالقوه را شامل می شود. برای اطلاع از قیمت وی چین می توانید به سایت افرا تتر مراجعه کنید.

خرید ارز دیجیتال

آینده وی چین

اکنون که وی چین به پلتفرم خاص خود مجهز شده است ، دارای سابقه محکمی در تحقق وعده ها و تضمین مشارکت مطلوب با شرکت های بزرگ است ، قیمت وی چین سر به فلک خواهد کشید.
اخبار آینده ای در مورد مشارکت آنها با BMW و رنو انتظار می رود ، و مشخص نیست وی چین چند شرکت دیگر را تحت پرچم PwC جذب خواهد کرد.
این ارز تا حد زیادی به عنوان یک قمار خوب برای سرمایه گذاران در نظر گرفته می شود ، زیرا بسیاری از شرکای تأثیرگذار در نام آن و برنامه کاربردی آن در دنیای واقعی وجود دارد.

برای اطلاع از بهترین قیمت وی چین و خرید ارز وی چین به سایت افراتتر سر بزنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.